Bookmakers

SHQYRTIMET E BOOKMAKER DHE RUAJTIMIT 2020

Sa i rëndësishëm libri i provimeve? Do t'ju ndihmojë të gjeni vendin më të mirë për të bërë paris tuaj. Gjeni bookmakers e duhur mund të jetë një kohë e bukur dhe kjo vetëm për shkak të vëllimit të krijuesve të librave që janë atje dhe të disponueshëm në bastorët e gishtave tuaj..

Përdoruesi përfundimtar është pothuajse i prishur për zgjedhje. Ju keni një gamë të gjerë të operatorëve të paris atje, të gjithë konkurrojnë për hapësirën e tyre në industri. Ka lojtarët kryesorë, ata me rekorde të krijuara janë të gjata në paris si Ladbrokes, William Hill, Coral dhe Bet365. Ndërsa janë ata që e kanë triko atje kundër sasisë gjithnjë e më të madhe të konkurrencës.

Ju lutemi vini re se të gjitha vlerësimet bazohen në përvojën tonë personale. T & A aplikoni.

Vlerësimi Online i Bookmakers në Mbretërinë e Bashkuar 2020

Operatorë të rinj si 22bet, Moplay Guts dhe filloi t'i bëjë gjërat të ndodhin dhe forca e operatorëve të rinj është mjaft e jashtëzakonshme në një industri konkurruese. Do gjë duhet të përzihet në një mënyrë ose në një mënyrë tjetër dhe kjo do të thotë se mund të marrë paksa dërrmuese për mashtruesin mesatar i cili është thjesht duke kërkuar një vend për të bast.

A është rast vetëm të regjistrohesh me librashitësin e parë që shihni? Jo sigurisht qe jo.

Kjo është ndihma jonë për reklamuesit e seksionit të rishikimit!

Ekspertët tanë kanë provuar dhe testuar secilën nga librat në listë për të parë se si ato grumbullohen dhe ne kemi analizuar faktorët kryesorë siç është vlera e tregut të ofertës prej tyre, gamën e tregjeve në paris e tyre sportive, karakteristika të tilla si transmetime të drejtpërdrejta dhe opsione të parave të gatshme dhe natyrisht se si faqet funksionojnë për përdoruesit përfundimtar.

Ky udhëzues mund të ju ndihmojë të përcaktoni se çfarë do të jetë libri më i mirë për paris online për nevojat tuaja personale.

Zgjedhja është e mirë


Të gjithë reklamuesit e librave veprojnë ndryshe, ata punojnë në kufij të ndryshëm dhe ofrojnë shkallë larmishmëri të ndryshme të librashitësve në paris e tyre sportive. Shanset për të njëjtën mundësi tregu ndryshojnë midis krijuesve të librave. Ka shumë në fund të gjitha pjesët së bashku në fund të ditës.

Si shkelmues, ju dëshironi të siguroni që të përfitoni sa më shumë nga ato që bëni në aspektin e vlerës dhe po aq të rëndësishëm, shërbimi ndaj klientit. Pra, si mund të jeni i sigurt që ju zgjidhni një faqe në internet paris që është e përshtatshme për ju? Ky është kritikat e librave krijues janë shumë të dobishëm!

Prodhuesi ynë i seksionit të shqyrtimit


Ekspertët tanë kanë provuar dhe testuar secilën nga librat në listë për të parë se si rritet cilësia e tyre. Nuk bëhet fjalë vetëm për atë që ka ofertat më të mëdha dhe më të mira të mirëseardhjes. Kjo nuk është me të vërtetë asgjë në krahasim me vlerën afatgjatë nga paris sportive. Shtë thelbësore që ne shqyrtuam për të analizuar librashitëset më të mirë atje.

Karakteristika të tjera kryesore që kemi marrë mbi vete për të parë opsionet e lojës, vlera e bonusit paris, karakteristikat e faqes në internet, aplikimet e paris mobile, shërbimi ndaj klientit, seksionet e ndihmës dhe cila faqe një mjet miqësor për përdoruesit. Të gjitha informacionet e tilla dhe shumë më tepër janë në rishikimet tona të bookmaker.

Ata janë këtu për t'ju informuar. Ne do të zgjedhim bookmaker-in më të mirë për ju, që është zgjedhja juaj dhe do të varet shumë nga parisi juaj i preferencave. Por ne mund t'ju ndihmojmë të ju drejtojmë në drejtimin e duhur sepse ju mund të shikoni komentet dhe të shihni se krijuesit e reklamuesve janë krijuesit e librave që kemi marrë shumë mirë.

Rregullimi personal


Atëherë mund të hulumtoni dhe regjistroheni dhe të merrni një ide të mirë për ato që do të përdorni më shpesh. Ndoshta një paris në internet i bëri garat e kalit shumë më shpejt dhe më lehtë për t’u hedhur bast tek një tjetër, por mundësitë e tjera më të mira të tregut në futboll. Kështu që, çfarë po bën? mirë, nuk jeni i kufizuar në një librashitës të vetëm.

Ky është një tjetër aspekt i rëndësishëm i reklamuesit tanë të rishikimeve. Sepse operatorët ndryshojnë me shërbimet e tyre, kështu që, natyrisht, disa do të kenë mundësi më të favorshme se të tjerët. Ndoshta ju pëlqen më së miri në lojën e ndërfaqes Bet365 sesa çdo reklamues tjetër. Ndoshta ju pëlqen vlera e promovimeve të të gjithë Paddy Power.

Ju do të keni nevojat tuaja për shërbimet tuaja para online. Shqyrtimet tona të bookmaker mund t'ju ndihmojnë të gjeni ndeshjet perfekte për tuajat. Bookmakers në internet kanë shumë karakteristika të tilla si transmetimi i drejtpërdrejtë, prodhuesit dhe opsionet e parave. Disa prej tyre në listën tonë të rangut më të lartë se të tjerët për shërbimin ndaj klientit dhe menaxhimin e llogarisë, siç janë depozitat, etj.

Bookmaker i kërkimit tonë për rishikim


Ne jemi një kohë të gjatë dhe kemi ekspertë që dinë të kërkojnë. Pra, përdorni këtë njohuri në avantazhin tuaj për t'ju ndihmuar të filloni me paris online. Mbaj mend gjithashtu, ju mund të jeni një sulmues me përvojë i cili është i interesuar të hedhë një sy në një nga librat e ri dhe ato që ofrojnë shërbimet e tyre.

Të gjitha mendimet tona bazohen në përvojat tona të testimit të vendeve të ndryshme të paris atje. Ne studiuam dhe testuam këto faqe, kështu që lexoni komentet tona bookmaker.

Në OpenOdds.com, ne do t'ju ndihmojmë të gjeni librin krijues të përsosur

faktorët vendimtar kur krahasohen reklamuesit e librave:

  1. Shanset e bastit tërheqës

Pika më e rëndësishme në një librashitës sportiv krahason mosmarrëveshjet e paris tërheqëse. Vetëm kjo është fitim fitues dhe “rrahu shtëpinë” sa të jetë e mundur kur parisi në sport. Disa librashitës madje vendosin oferta më të mira të garantuara, dhe rrit paris falas. Paris falas janë mënyra më e mirë për të marrë më shumë paris tuaj sportive, por mos harroni të lexoni me kujdes termat dhe kushtet e këtyre marrëveshjeve.

  1. Bastet Varg i Zgjeruar

Edhe për ata që e duan parisin e futbollit, ka ende nevojë për një gamë të gjerë të opsioneve të basteve. Pas te gjithave, cili është kuptimi i përdorimit të një libri sportiv që ofron një gamë të kufizuar të tregjeve paris për një ndeshje Premier League, kur ekziston mundësia e mundshme e opsioneve si golashënuesi i parë i këndit të parisit dhe shumë më tepër?

  1. Shuma limit bujare i Bastit

Askush nuk i pëlqen të thuhet se ekziston një kufi se sa mund të fitosh me bastet sportive. Por kjo është ajo që disa furnitorë të paris sportive pasi ato zbatojnë si kufirin minimale ashtu edhe atë maksimal. Faktet për ato që zakonisht gjenden në seksionet e rregullave të parisit, krahas informacionit se si termat dhe kushtet e zbatueshme, 18+, duke përdorur GambleAware etj. Vizitoni listën e faqeve tona paris këtu të pakufishme.

  1. Praktikat e metodave të depozitave

ofruesit e sporteve paris në internet me cilësi të lartë me shumë mundësi pagese. Këto mund t'ju japin mundësinë për të shijuar pagën me një kartë krediti për të transferuar para ose edhe duke përdorur ofruesit e pagesave siç është PayPal, Neteller, Librat e parave ose Paysafecard.

  1. Depozitat dhe tërheqjet e shpejta dhe të lehta

Askush nuk dëshiron të presë gjatë për të vendosur paris e tyre sportive. Ne do t'ju njoftojmë se cilat vende të parisit ju lejojnë të bëni depozita të menjëhershme dhe tërheqje të shpejtë. Vetëm faqet që kanë një rekord të mirë të pagesave të shpejta e bëjnë listën tonë të vendeve më të mira të paris sportive.

  1. Kodet Bonus Parisi konkurruese

Një kod bonus lejon bastet te një lojtar i ri që të marrë më shumë nga paris e tyre sportive shpejt. Këto zakonisht vijnë në formën e parisit falas. Edhe një e bukur nice 10 Bast falas £ 30 apo edhe parisi falas mund të bëjë mrekulli me bastin tuaj. Ne pamë që librat William Hill dhe Betfred kanë marrëveshje ku nëse vini bast 10, £ 30 parisi shtesë mund të priste. Tifozët e sportit që tashmë kanë llogari me disa nga 20 furnitorët e rekomanduar shpesh marrin kode shtesë të bonusit për klientët e rinj dhe ekzistues të librashitës dhe i përdorin ato si kapital shtesë në strategjitë e tyre të paris. Pra, nëse doni një sfidë më të madhe, klientët e rinj zakonisht mund të marrin shumë më tepër me këto oferta speciale. Mos harroni se edhe promovimi më i mirë i paris shpesh skadon 7 ditë pas nënshkrimit.

  1. Kushtet e Bonusit transparent

Po aq të rëndësishme sa edhe pariset e kodeve të larta të bonusit janë kushte të kodit të bonusit transparent. Pas te gjithave, çfarë të mirë janë bonuset e krijuesve të kodeve janë ekuivalentët e një basti falas 10 ose £ 30 paris falas kur kushtet nuk mund të përmbushet përdorimi? Shumica e shpërblimeve kanë detaje të rëndësishme se si termat dhe kushtet, 18+, Ndihmë Ndihmoni me përvojë dhe më shumë, dhe ia vlen ta lexoni këtë para se të regjistroheni në këto transaksione. Mos harroni se shanset më të mira të ofertave të garantuara kanë printime të rëndësishme të bukura që duhet të kuptohen plotësisht për klientët që të depozitojnë 10 për të kërkuar lehtësisht çmimin. Edhe nëse nuk i kuptoni detajet e bastit të bonusit, një klient i ri gjithmonë mund të marrë ndihmë nga ekipi mbështetës tek klienti i librashitës i cili do t'ju tregojë se si nëse vini bast 10, £ 30 parisi shtesë mund të priste . Sigurohuni që të kontrolloni bonusin nuk skadon 7 ditë pas nënshkrimit; përndryshe mund të nxitoheni.

  1. Live Bastet dhe rrjedha

Ndërsa shpejtësia e brezit të gjerë është përmirësuar, kemi parë që shumë libra në internet janë duke përfituar nga kjo prirje duke transmetuar drejtpërdrejt për shumë ngjarje sportive të nivelit më të lartë. Si rezultat, shumë nga 20 krijuesit më të mirë të librave që gjenden gjatë rishikimit të OpenOdds e kanë këtë shërbim i cili mund të përdoret për një lojë në bastet më incizive sportive. Përveç kësaj, ne gjithashtu do të japim pikë shtesë për librashitësët që kanë numrin më të madh të tregjeve të parisit live për zgjedhjen më të madhe të sporteve në të gjithë botën.

  1. Uebfaqe miqësore

Parisi sportiv praktikisht kudo në ditët e sotme, si në smartphone tuaj në një stadium në një raft në shtëpi, ose thjesht te një kompjuter në zyrë. prandaj, ne do të caktojmë rezultatin maksimal për këto uebfaqe miqësore me kohën e shpejtë të ngarkesës dhe përputhshmërinë e pajisjeve mobile. Pra, nëse vendosni paris live, pa pagesë ose llogaritni bastet tuaja të lira, ne do t'ju ndihmojmë të gjeni krijuesit e librave që janë të lehtë për t’u përdorur.

  1. Shërbimi i Klientit lehtësisht i arritshëm

A keni pasur probleme ose tërheqje të depozitave? Apo është se transmetimi live nuk po i plotëson pritjet tuaja? Kjo është ajo ku reklamuesit më të mirë në internet fitojnë pikët e tyre me shërbim të shkëlqyeshëm ndaj klientit. Kjo ideale duhet të jetë në anglisht dhe duhet të jetë e disponueshme 24/7, 365 ditë në vit me telefon, chat live ose email. E gjithë kjo duhet të jetë në gjendje t'ju ndihmojë për paris sportive, paris falas, tërhiqni aksionet tuaja të basteve falas dhe gjithçka tjetër.